Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
Parapety PVC – uniwersalny element stolarki do każdego domu
dom

Parapety PVC – uniwersalny element stolarki do każdego domu

Nie od dziś wiadomo, że parapety wewnętrzne odgrywają równie istotną rolę w aranżacji wnętrz, co same okna. Powód? Współczesne trendy sprawiły, że coraz częściej możemy zobaczyć okna odkryte mające poprawić doświetlenie pomieszczenia. To z kolei sprawia, że parapety przyciągają uwagę. Bagatelizowanie ich właściwego doboru nierzadko skutkuje wówczas znacznym pogorszeniem wyglądu wnętrza zarówno w oczach gości, jak i samych domowników. Dlatego przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę dla wszystkich chcących kupić parapety wewnętrzne tanio i bezpiecznie. Zapraszamy do przyjrzenia się bliżej naszym produktom!

Nowoczesne parapety PVC cieszą się coraz większym uznaniem na polskim rynku. Są trwałe, a przy tym odporne na wpływ skrajnych temperatur oraz wilgoci. Produkty dostępne w naszej ofercie wyróżniają się również starannie opracowanym przekrojem komorowym. Ma to na celu zapewnienie większej stabilności stolarki, przy jednoczesnym uszczelnieniu całej konstrukcji. Niewątpliwym atutem parapetów wewnętrznych tego typu jest również ich wygląd, który  można łatwo dopasować, dzięki dużemu wyborowi kolorów – od standardowej bieli po antracyt albo marmur.

Parapety MDF – klasyka z nutką nowoczesności

Alternatywą dla produktów z tworzyw sztucznych są nowoczesne parapety MDF powstające wskutek sprasowania włókien drzewnych, do których dodaje się związki organiczne. Proces łączenia i utwardzania odbywa się pod wysokim ciśnieniem oraz równie wysokimi temperaturami, co pozwala na stworzenie trwałych drewnopodobnych płyt. Parapety wewnętrzne z tego materiału są odporne na wilgoć, a przy tym estetycznie wyglądają, co pozwala na ich idealne dopasowanie zarówno do aranżacji nowoczesnych, jak i klasycznych.

Dlaczego warto postawić na nasze parapety wewnętrzne?

Wszystkie parapety postforming dostępne w naszej ofercie wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Zapewniamy Państwu:

  • gwarancję producenta na zamówione parapety;
  • program lojalnościowy dla stałych klientów;
  • profesjonalne doradztwo,
  • pełne wsparcie dla klientów biznesowych oraz indywidualnych.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu! Sprawdź ofertę parapety z montażem lubuskie – AllClass!