Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
Ekskluzywne żyrandole kryształowe do salonu
oświetlenie

Ekskluzywne żyrandole kryształowe do salonu

Dużą popularnością cieszą się żyrandole kryształowe w typie spirali. Zachowują klasyczną elegancję, ale swoją formą i kształtem nawiązują do nowoczesności. Żyrandol kryształowy przez wieki wisiał w zamożnych posiadłościach, majątkach ziemskich i na królewskich dworach. Dzisiaj chętnie montujemy go w centralnym punkcie w salonie lub jadalni. Coraz częściej zdobi sypialnie i gabinety z imponującymi biblioteczkami. 

 

Żyrandol kryształowy to propozycja dla wysokich pomieszczeń. Sprawdza się świetnie nie tylko w pełnych przepychu pomieszczeniach inspirowanych stylem glamour czy barokowym. Stanowi doskonały dodatek dla salonów nowoczesnych i minimalistycznych. Brak dodatków w salonie sprawia, że w centrum uwagi znajduje się tylko żyrandol. Jeden mocny akcent wystarczy, aby wymownie zaprezentować swój styl. Żyrandole do salonu, sypialni czy gabinetu dostępne w sklepie internetowym Lampy Studio przyprawiają o zawrót głowy. Żyrandole powstały z wysokiej jakości materiałów, dlatego można je eksploatować przez długie lata. Przez długie lata lampy również nie tracą walorów estetycznych. Kryształy w formie szkła mienią się tysiącem barw, rozpraszając światło po całym pomieszczeniu. Zachwycający design to nie wszystko. Energooszczędność zamontowanych żarówek LED sprawi, że lampa jest przyjazna środowisku, a rachunki za prąd znacząco maleją. 

 

Bezkonkurencyjne ceny w sklepie internetowym Lampy Studio

 

Sklep internetowy Lampy Studio prócz ponad 20 000 lamp wewnętrznych i zewnętrznych swoim klientom oferuje bezkonkurencyjne ceny. Produkty wysokiej jakości pochodzące od sprawdzonych dostawców dostępne są w atrakcyjnych cenach. Z myślą o klientach nieustannie pojawiają się rabaty i promocje. Żyrandole w całości wykonane są ze stali. Metalowa i ażurowa konstrukcja powstała tak, aby kryształy mogły swobodnie na niej wisieć, tworząc efekt spływających fal. W ofercie klienci mogą liczyć wyłącznie na wyjątkowe i unikatowe egzemplarze lamp.