Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
Elektro-Plast
dom

Elektro-Plast

Elektro-Plast to gniazdka wysokiej jakość o prostym i ponadczasowym designie. Dostępne są między innymi podwójne i pojedyncze gniazda z uziemieniem klasycznym, a także pojedyncze z uziemieniem typu Schuko. Dostępne są również włącznik takie jak: krzyżowy, pojedynczy, podwójny czy schodowy.

W ofercie Elektro-Plast są również gniazda i włączniki przeznaczone do zastosowania na zewnątrz budynków. Ich największą mocną stroną jest ponadprzeciętna szczelność na poziomie IP65, dzięki które śnieg, deszcz, kurz czy piasek nie dostają się do elementów elektrycznych. Zapobiega to zwarciom i chroni przed innego typu uszkodzenia, po to, aby produkty działały jak najlepiej przez jak najdłuższy czas.

W naszej ofercie dostępne są między innymi gniazda pojedyncze z klapką zabezpieczającą, ale też jest możliwość zamocowania ich w rzędzie obok siebie w nieograniczonej ilości. Można kupić również zewnętrze przyciski, w tym: żaluzjowe (do otwierania i zamykania na przykład rolet antywłamaniowych lub przeciwsłonecznych), krzyżowe, czasowe zwane również dzwonkowymi, a także klasyczne pojedyncze i podwójne.

Mocną stroną włączników i gniazd Euro-Plast są bardzo atrakcyjne ceny produktów. Najtańsze można już kupić z niewiele ponad 6 złotych za sztukę, najdroższe to wydatek rzędu 63 zł. Kolejną istotną zaletą sprzętów Euro-Plast jest prostota montażu. Zarówno gniazda jak i włączniku można montować pionowo lub poziomo w zależności od upodobań i preferencji.

Produkty Euro-Plast są też bardzo bezpieczne, dzięki czemu eliminują niemal całkowicie możliwość kopnięcia prądem – pod warunkiem odpowiedniego przygotowania instalacji elektrycznej. Potwierdzają to liczne testy przeprowadzone w bardzo wymagających warunkach, które włączniki i gniazda Euro-Plast zaliczyły spełniając najwyższe oczekiwania. Z powodzeniem można montować je nie tylko w mieszkaniach i domach, ale także w miejscach użyteczności publicznej czy też w halach przemysłowych. Wybór produktów tej firmy to gwarancja zadowolenia i pełnej satysfakcji.