Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
Ogrodzenia łupane – eleganckie i stylowe rozwiązanie
inne

Ogrodzenia łupane – eleganckie i stylowe rozwiązanie

Ogrodzenia łupane to bardzo efektowne konstrukcje imitujące kamień naturalny. Wśród innych ogrodzeń wyróżniają się elegancją oraz niezwykle szerokimi możliwościami aranżacyjnymi. Są one wręcz nieograniczone…

Efektowne ogrodzenia łupane

Ogrodzenia łupane to rozwiązanie niezwykle efektowne – do złudzenia przypominają naturalny piaskowiec. W dodatku idealnie komponują się z wieloma typami elewacji popularnymi w naszym kraju. Stworzenie ogrodzenia doskonałego ułatwia bogata gama kolorystyczna dostępnych bloczków betonowych.

Ogrodzenie łupane: system z charakterem

Ogrodzenie łupane dostępne jest w postaci efektownych systemów, układających się w solidną całość. System tworzą właśnie łupane bloczki betonowe wykonane w technologii wibroprasowania. Ogrodzenie łupane dodaje elegancji i charakteru każdej posesji – niezależnie od tego, w jakim stylu utrzymany jest dom czy blok.

Łatwe w montażu pustaki łupane

Wykorzystywane do tworzenia ogrodzeń łupanych pustaki łupane są szybkie i łatwe w montażu. Łączenie poszczególnych elementów jest wyjątkowo proste – pustaki łupane mają tak prostą konstrukcję, że nie trzeba ich spoinować ani fugować. Pustaki łupane dostępne są w rozmaitych kształtach, kolorach i wymiarach.

Pustaki ogrodzeniowe najwyższej klasy

Dostępne w firmie Betto pustaki ogrodzeniowe wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Dzięki ich wykorzystaniu ogrodzenia łupane zachowują efektowny wygląd przez wiele lat. To dlatego, że pustaki ogrodzeniowe są bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Zobacz więcej na http://betto.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-lupane