Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
Szafki do szatni dostosowane do potrzeb użytkowników 
wnętrza

Szafki do szatni dostosowane do potrzeb użytkowników 

Szafki na ubrania są nieodzownym elementem wyposażenia szatni zarówno tych w obiektach sportowych, jak i w wielu zakładach pracy oraz szkołach. Bardzo ważne jest to, aby były maksymalnie dopasowane do potrzeb i perfekcyjnie spełniały swoje zadanie. Co zatem warto mieć na uwadze podczas ich wyboru? 

Ilość schowków ma znaczenie 

Każdy, to chodzi na basen czy na siłownię, korzysta z szatni i znajdujących się w niej szafek. I prawda jest taka, że nie zawsze w pełni odpowiadają one oczekiwaniom użytkowników, bo kiedy mamy do czynienia z jedną komorą, to może być problem z zachowaniem w niej porządku. Co więcej, w deszczowy dzień nie jest możliwe oddzielenie mokrych ubrań od suchych. Dlatego też najlepszym wyborem są szafki z co najmniej dwoma schowkami. W wielu zakładach pracy wymogiem jest, żeby miały trzy, a nawet więcej schowków. Wtedy można z łatwością oddzielać odzież brudną od czystej. Zastanawiasz się nad tym, jaką mają szafki do szatni cenę? W takim razie zamiast tracić czas na przeglądanie stron internetowych i wpisywać w wyszukiwarkę hasła typu „szafki do szatni cena”, skontaktuj się z nami i poznaj wszystkie szczegóły oferty. 

Rodzaje zamknięć – jakie są możliwości? 

Aby pozostawione w szafce rzeczy były bezpieczne, niezbędna jest możliwość jej zamknięcia. Do wyboru pozostaje kilka rodzajów zamknięć. W ostatnim czasie bardzo popularne są kodowane opaski. Świetnie sprawdzają się na basenach i w obiektach sportowych. Z kolei w zakładach pracy prym wiodą niewielkie, estetyczne kłódki. Ale na tym nie koniec możliwości, ponieważ istnieją również zamki wrzutowe. Zadzwoń do nas, poinformuj o szczegółach zlecenia, a my przedstawimy wycenę. U nas zamówisz najwyższej jakości szafki do szatni. Cena najatrakcyjniejsza na rynku!