Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
Szamba betonowe 10m3 dla rodzin
budownictwo

Szamba betonowe 10m3 dla rodzin

Szamba betonowe 10m3 to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości na podłączenie kanalizacji pod sieć wspólną. Wbrew pozorom, zdarza się to dość często. Wówczas konieczne jest zainstalowanie zbiorników na nieczystości, wszak każdy z nas produkuje ich sporo każdej doby.  Na szczęście są one bezpieczne dla środowiska, trwałe i odporne na uszkodzenia. Regularnie opróżniane nie nastręczają też żadnych problemów. 

 

W jakich miejscach sprawdzą się szamba 10m3?

 

Szamba betonowe 10m3 oraz 12m3 należą do najbardziej popularnych i są najczęściej kupowane. Doskonale nadają się na działki przeznaczone na domki jednorodzinne, szczególnie jeżeli mowa jest o budynkach zamieszkałych przez 2 do 4 osób. Oczywiście przy zachowaniu wszelkich zaleceń producentów i opróżnianiu zbiorników maksymalnie raz na dwa tygodnie. 

 

Czy warto instalować szamba betonowe 10m3?

 

Oczywiście, warto. Szamba 10m3 są idealne w przypadku domów zamieszkałych przez rodziny. Są to trwałe i solidne inwestycje na wiele lat. W tej kubaturze dostępne są szamba zarówno jednokomorowe, jak i dwukomorowe (dzielące nieczystości na gęste i płynne). Wszystkie wyróżniają się trwałością i pełną szczelnością, gdyż są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Do tego dochodzą bezpieczne i solidne płyty najazdowe, które w pełni zabezpieczają oraz zapewniają wytrzymałość. 

Ogromna zaletą szamb betonowych w porównaniu z szambami plastikowymi jest ich ciężar. Są stabilne i masywne, dzięki temu nie trzeba obawiać się, że wody gruntowe wyprą je ku górze. Odporne na uszkodzenia, szczelne i bezpieczne zapewniają komfort i spokój. Zainstalowane przez fachową i doświadczoną ekipę z pewnością sprawdzą się, a odbiór nieczystości nie będzie wcale uciążliwy. 

 

Szamba betonowe solidne i bezpieczne

 

Szamba betonowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości na podłączenie się pod instalację kanalizacyjną. Zbiorniki tego typu są solidne, szczelne i bezpieczne dla środowiska, posiadają wszystkie wymagane atesty, pozwolenia oraz dokumentację. Zakup i instalacja szamba betonowego to naprawdę bardzo dobra inwestycja.