Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
Usługi brukarskie na najwyższym poziomie
usługi

Usługi brukarskie na najwyższym poziomie

Kostka brukowa jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań, stosowanych na podjazdach domów, czy przed budynkami firm.

Na rynku dostępnych jest obecnie jej wiele wzorów, rozmiarów i kolorów. Każde zlecenie wymaga od nas w pełni indywidualnego podejścia i zrealizowania projektu dokładnie w taki sposób, jakiego oczekuje od nas klient. Na rynku działamy od wielu lat, dzięki czemu udało nam się gromadzić niezbędne doświadczenie, które pozwala nam fachowo doradzać w kwestiach technicznych, jak i doboru odpowiedniego materiału.

Niestandardowe projekty

Chętnie podejmujemy się trudnych zadań, związanych z położeniem kostki brukowej na dużej powierzchni o nietypowym kształcie czy ułożenia jej w konkretny, nietypowy wzór. Wspólnie z klientem przygotujemy projekt i zabierzemy się do pracy. Efekt końcowy ma być przede wszystkim zachwycający dla oka. Jeśli pod uwagę weźmiemy właśnie takie nietypowe projekty, to można dojrzeć element artyzmu w fachu, jakim jest układanie bruku. Poznań jest podstawowym obszarem naszej działalności, jednak również chętnie podejmujemy się zleceń w okolicznym miejscowościach.

Usługi brukarskie dla klienta indywidualnego

Klientom indywidualnym oferujemy możliwość skorzystania z układania bruku przed domem, np. na podjeździe czy drodze prowadzącej do głównego wejścia. Jednocześnie nasze realizacje pokazują, że kostka świetnie sprawdza się również jako element aranżacyjny ogrodu. Można z jej pomocą wydzielić konkretne obszary, np. zaznaczyć miejsce na grilla. Pięknie wyglądają również ułożone z niej urokliwe ścieżki, które wiodą pomiędzy pięknymi kwiatami i krzewami.

Układanie bruku dla firm

Już samo wejście do budynku firmy ma duże znaczenie. Klient, gdy zbliża się do drzwi, dokładnie widzi otoczenie w jakim się znajdujemy i wszelkie niedociągnięcia. Z tego właśnie powodu teren przed wejściem powinien być odpowiednio utrzymany. My polecamy ułożenie bruku i posianie pięknej, całorocznej roślinności.