Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
Bezpieczny dom
dom

Bezpieczny dom

Drzwi zewnętrzne, czy też drzwi wejściowe, są elementem absolutnie niezbędnym w każdym domu i mieszkaniu. Stanowią one barierę ochronną pomiędzy prywatną enklawą naszego domowego zacisza, a światem zewnętrznym. Ich zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo domowników i naszego dobytku oraz izolowanie od niekorzystnych warunków atmosferycznych i hałasu. Co nie oznacza, iż drzwi zewnętrzne spełniające wszystkie te kryteria nie mogą jednocześnie być estetyczne wizualnie i idealnie dopasowane do naszego gustu i otoczenia.

Poza kryterium wizualnym, drugim najczęściej branym pod uwagę podczas wyboru drzwi zewnętrznych, jest stopień ochrony antywłamaniowej. To właśnie naruszenia naszej prywatnej przestrzeni życiowej przez osoby postronne boimy się najbardziej. Dobrej jakości antywłamaniowe drzwi dają nam poczucie bezpieczeństwa.

Bogata oferta i fachowe doradztwo

Budując lub remontując dom, czy mieszkanie, nie musimy koniecznie znać się na wszystkim, w wielu aspektach warto poradzić się fachowców. Nie inaczej jest przy wyborze właściwych drzwi zewnętrznych. Firma OknaRio oferuje wysokiej jakości drzwi do niemal każdego domu, fachowe doradztwo oraz darmową wycenę. Mogą wybierać Państwo pomiędzy drzwiami stalowymi WIKĘD, drzwiami metalowymi GERDA i drzwiami YAWAL.

Potrzeby każdego z nas są inne, dlatego OknaRio zapewnia bogaty wybór i możliwości dopasowania drzwi do gustu, możliwości i zapotrzebowania klientów. Wszystko w trosce o wysoką jakość i Państwa zadowolenie. Wybór odpowiednich drzwi zewnętrznych to decyzja na długie lata i powinny one być maksymalnie trwałe i wytrzymałe.

Jeśli posiadamy dzieci powinniśmy wziąć pod uwagę wytrzymałość naszych drzwi i futryny na niekontrolowane ich zamykanie (czyli trzaskanie drzwiami). Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami psa, warto wówczas wybrać drzwi maksymalnie odporne na zarysowania, które mogą powstać od psich pazurów, a mieszkając w hałaśliwym miejscu lepiej zdecydować się na drzwi o wysokiej dźwiękoszczelności i ochronie antywłamaniowej.