Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
Chcesz wynająć lub kupić lokale komercyjne? Skorzystaj z usług LOCO COMMERCIAL!
usługi

Chcesz wynająć lub kupić lokale komercyjne? Skorzystaj z usług LOCO COMMERCIAL!

Lokale komercyjne tylko z LOCO COMMERCIAL!

 

Ta agencja nieruchomości posiada bardzo bogatą bazę najemców zainteresowanych najmem powierzchni w najbardziej pożądanych lokalizacjach w Polsce. Międzynarodowi operatorzy, polskie marki i firmy, które dopiero zaczynają swoją działalność oraz duże sieci handlowe to jednostki, z którymi współpracują. Jednak to nie wszystko! Lokale komercyjne wykorzystywane są również z sieciowymi operatorami spożywczymi, kawiarniami, piekarniami, pralniami oraz restauratorami. Współpraca z najemcami, inwestorami czy właścicielami nieruchomości to coś, do czego są gotowi od razu! Specjalizują się lokalach gastronomicznych, a także dysponują bazą lokali usługowych pod każdą działalność.

 

Stopa zwrotu z inwestycji – lokale komercyjne

 

W agencji nieruchomości LOCO COMMERCIAL zarząd, jak i zespół zdaje sobie sprawę, jak ważna jest dla Klientów stopa zwrotu z inwestycji. Profesjonalne zajęcie się komercjalizacją lokalu to istotny czynnik, który ma za zadanie zapewnić wysoką dochodowość nieruchomości. Specjaliści w LOCO COMMERCIAL zajmują się m.in. poszukiwaniem najemców, opracowaniem strategii komercjalizacji nieruchomości oraz prowadzeniem negocjacji. Monitorują wiarygodność finansową potencjalnych najemców oraz doradzają Klientom w kwestiach związanych z modernizacją przychodów. Współpraca z LOCO COMMERCIAL gwarantuje skuteczne postępowanie komercjalizacyjne oraz związane z lokale komercyjne. Wcześniej wspomniana już baza potencjalnych najemców pozwala na szybkie sfinalizowanie umowy najmu.

 

Jak wygląda wynajem — lokale komercyjne?

 

Składa się z 6 etapów, a są nimi: analiza popytu oraz rynku wynajmu nieruchomości komercyjnych, promocja nieruchomości wśród współpracujących najemców sieciowych, marketing nieruchomości (oryginalny branding, reklama i promocja w wielu środkach przekazu masowego m.in. portale internetowe, prasa), pomoc przy procedurach związanych z uzyskaniem zezwoleń na sprzedaż detaliczną napojów alkoholowych, cesje umów sprzedaży energii elektrycznej, zwiększenie mocy przyłączeniowej itp., profesjonalne wsparcie techniczne związane z analizą dokumentacji niezbędnej w pracach adaptacyjnych oraz negocjowanie umów najmu i opracowanie dokumentacji dodatkowej, w tym protokoły zdawczo-odbiorcze, specyfikacje techniczne itp.