Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
Cudowny luksus samotności
dom

Cudowny luksus samotności

Dom czy mieszkanie? – oto odwieczny dylemat. I wielu staje przed takim wyborem. Jednak nadal bardzo często szala zwycięstwa przechyla się na stronę tych pierwszych. Przykładem mogą być nowe domy Żory, które od jakiegoś czasu rozchodzą się niczym przysłowiowe “świeże bułeczki”.

Wolna głowa od problemów

Po dziesięcioleciach triumfu bloków z wielkiej płyty, to właśnie domy jednorodzinne wróciły do łask i to już parę lat temu. Oczywiście niezaprzeczalną zaletą mieszkań w blokach jest brak odpowiedzialności. Coś się psuje, coś nie działa – wystarczy zgłosić zarządcy. Tymczasem nowe domy Żory wymagają już całkowitego zaangażowania i odpowiedzialności za każdą najmniejszą usterkę.

Izolacja w cenie

Jednak największą zaletą, jaką mogą pochwalić się nowe domy Żory, to izolacja od innych, komfort ciszy, spokoju i przyjemnego otoczenia własnego, zadbanego ogródka. Bezcenna jest możliwość wypicia kawy na tarasie, bez słuchania kłótni sąsiadów lub bez konieczności ściszania własnych głosów, żeby osoby za ścianą nie słyszały naszych dyskusji. Chyba to jest cecha, która w znacznej mierze kreuje ostateczne decyzje klientów i kieruje ich oczy w stronę domów jednorodzinnych.

Wygoda w cenie

Tym bardziej, że obecnie na rynku dostępny jest szereg możliwości zakupu. Oczywiście można zdecydować się na wybudowanie domu na podstawie indywidualnego projektu. Jednak coraz częściej wielu klientów wybiera wygodniejszą opcję – współpracę z deweloperem. Przykładem mogą być nowe domy Żory, oferowane między innymi przez Kachel Development. Co zyskują klienci? Przede wszystkim czas – nie czekają, jak wyleją się fundamenty, nie muszą patrzeć na każdy etap budowy. Po prostu realizacja marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Ponadto deweloper, oddając nowe domy Żory klientom, dba o jakość ich wykonania, bo on bierze na siebie odpowiedzialność. Czas i pieniądz – to oszczędności bezcenne dla klientów, którzy coraz częściej decydują się na tę właśnie opcję.