Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
Wielofunkcyjna szlifierka pneumatyczna mimośrodowa
dom

Wielofunkcyjna szlifierka pneumatyczna mimośrodowa

Szlifierka pneumatyczna mimośrodowa to urządzenie o wielu zastosowaniach. Ułatwi ona pracę nie tylko profesjonaliście – w tym konkretnym przypadku będzie to stolarz, cieśla czy blacharz, ale też przyda się w domu, gdzie wzięty majsterkowicz samodzielnie wykona naprawy bez ingerencji specjalisty.

Do obróbki drewna

Warsztaty zajmujące się obróbką elementów drewnianych powinny, a w zasadzie muszą posiadać na wyposażeniu sprzęt, jakim jest szlifierka pneumatyczna mimośrodowa. Wygładzenie materiału nadaje mu ostateczny wygląd pożądany przez klienta lub stanowi świetną bazę do dalszych robót, na przykład rzeźbiarskich. Sekret efektywności akcesorium polega na wykorzystaniu dwóch ruchów: wahadłowego i obrotowego. Dzięki nim elastyczny talerz, dopasowujący się do faktury tworzywa, obraca się wokół własnej osi i wychyla na boki, co czyni cały proces niezwykle skutecznym. Skraca również czas szlifowania, a to zestawieniu z tradycyjnymi metodami jest krokiem milowym naprzód w kontekście szybszego realizowania powierzonych przez inwestorów zleceń.

Dla blacharzy i lakierników

Gdzie jeszcze można znaleźć to wydajne urządzenie? Z pewnością szlifierka pneumatyczna mimośrodowa jest jednym z pierwszych zakupów początkujących blacharzy i lakierników. Poprzez jej zastosowanie rozprowadzą szpachlę na uszkodzone elementy nadwozia, usuną zanieczyszczenia i zabrudzenia i w konsekwencji nadadzą samochodowi olśniewającą prezencję.

Przydatne dodatki

Choć wydaje się, że szlifierka pneumatyczna mimośrodowa sama z siebie jest bardzo praktyczna, to jej funkcje można rozbudować za pomocą dodatków. Akumulator o mocy 18 V gwarantuje moc identyczną, jak z zasilania sieciowego oraz eliminuje posługiwanie się uciążliwym kabla. Z kolei pojemnik na pył chroni oczy i drogi oddechowe operatora przed szkodliwymi substancjami.
Wielozadaniowa szlifierka pneumatyczna mimośrodowa przyda się w wielu sytuacjach, dlatego dobrze jest ją mieć na podorędziu. Szeroki wybór niezawodnych szlifierek dostępny jest na stronie www.festool.pl.