Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
Kruszarka dwuwałowa do wstępnego rozdrabniania surowców
sprzęt

Kruszarka dwuwałowa do wstępnego rozdrabniania surowców

Urządzenia typu kruszarki dwuwałowe są idealnym wyborem do dużych i profesjonalnych hal produkcyjnych. Bardzo ułatwiają pracę i sprawiają, że wykonywanie działań jest bardziej efektywne. Najczęściej odnaleźć można je w liniach recyklingu odpadów produkcyjnych czy liniach odzysku surowców. Ich głównym i najważniejszym zadaniem jest zmniejszanie objętości różnego rodzaju odpadów produkcyjnych, które mają duże gabaryty.

 

Kruszarka dwuwałowa marki Wezting – nowoczesne urządzenie

Jednym z miejsc, gdzie napotkać możemy na kruszarki dwuwałowe, są zakłady produkcyjne i miejsca, gdzie odpady wszelkiego rodzaju poddawane są recyklingowi. Te, które wytwarza firma Wezting to przede wszystkim urządzenia o bardzo dużej masie i stworzone do zadań specjalnych, czyli najczęściej wykorzystuje się je w zakładach, gdzie potrzebne jest solidne i ciężkie urządzenie. Jednocześnie podczas tej intensywnej pracy zużywają mało energii elektrycznej.

 

Różne odmiany rozdrabniaczy mogą być wykorzystywane w różny sposób. Zmienna moc silnika i wielkość, czyli waga całkowita, sprawiają, że odnajdą się one także w mniejszych zakładach, gdzie nie ma do czynienia z bardzo dużymi i niezwykle ciężkimi odpadami. Bardzo ważną zaletą jest fakt, że rozdrabniacze marki Wezting budowane są z wysokiej klasy komponentów i zaprojektowane tak, aby jednocześnie stanowić o niskim koszcie eksploatacji przy wysokiej wydajności.

 

Najważniejsze cechy kruszarek dwuwałowych

Najważniejszym wyznacznikiem cech kruszarki dwuwałowej Wezting jest ich praktyczne zastosowanie. Cechy, które warto wyróżnić to bardzo dobra wydajność, czyli stosunek zużytej energii do wykonywanej pracy, bardzo dobra skuteczność w rozdrabnianiu surowców. Kruszarka dwuwałowa działa bezobsługowo, to znaczy, że nikt nie jest potrzebny do jej codziennej i stałej obsługi. Ponadto warto zauważyć, że załadunek komory możliwy jest za pomocą ładowarki, taśmociągu i wywrotnicy, dzięki czemu działa szybko i bardzo sprawnie.