Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
Taśmy led, czyli elegancko i jasno
oświetlenie

Taśmy led, czyli elegancko i jasno

Taśmy led to przede wszystkim elegancja i prostota w jednym. Nowoczesne wnętrze kojarzy się z dobrym stylem, czyli powinno być ładnie urządzone. Innym ważnym elementem takiego mieszkania jest odpowiednia jasność. W ciemnym mieszkaniu żyje się mniej komfortowo, ponieważ towarzyszy nam poczucie przytłoczenia, senności, a nawet smutku. Można to łatwo rozwiązać z użyciem taśm led, które pokochało duże grono klientów.

Taśmy led, czyli doskonałe rozwiązania w łazience

Łazienka to miejsce z założenia mokre i parne, więc niezbyt nadające się na rozwiązania mające związek z elektroniką czy nieodpornymi na wilgoć elementami. Jednak oprawy ledowe często stosowane są w łazienkach i świetnie wpisują się w ich wnętrze.

Klimatycznie zrobi się, gdy półki podświetlimy kolorowymi oczkami ledowymi, szczególnie w przypadku łazienek bez okien.

Taśmy led, a pomieszczenia kuchenne

Kuchnia to miejsce, które obowiązkowe musi być jasnym pomieszczeniem. Ciemność w kuchni może stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia, gdyż po ciemku łatwo się zaciąć nożem.

W kuchni super sprawdzają się jako dodatkowe źródło światła ledy. Oświetlenie meblowe led można wstawić w blat kuchenny lub pod szafkami, by oświetlały kuchenkę i blat.

Pokój z bajki, czyli zakup taśm led

Stylowy i klimatyczny pokój można podkreślić z użyciem oświetlenia led do mebli. Wystarczy, że oprawy meblowe led wstawimy jako element biurka czy szaf i zaczniemy zamiast oświetlenia górnego głównego używać ich po zmroku. Zrobi się znacznie przytulniej i magicznie.

Z pomocą przedłużacza meblowego możemy zamontować sobie nad łóżkiem nawet całą girlandę ledową, która będzie bajeczną ozdobą i zupełnie odmieni pokój, zarówno w dzień i w nocy. Dodajmy do tego jeszcze klasyczne zdjęcia wykonane polaroidem, przyczepione do girlandy między lampeczkami i zyskamy unikalną ozdobę – bardzo elegancką.

Taśmy led nie tylko z zewnątrz

Oświetlenie ledowe to w rzeczywistości wiele możliwości w każdym pokoju czy pomieszczeniu ogólnie. Taśmy led można zamontować także wewnątrz szaf, gablot czy szuflad. Najlepiej takie z czujnikiem ruchu w komplecie, by zapalały się przy otwieraniu – trochę, jak światło w lodówce.