Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
Uniwersalne i trwałe gniazda internetowe
dom

Uniwersalne i trwałe gniazda internetowe

Gniazdo internetowe, ethernet służy podłączeniu komputera do sieci. Najlepiej dobierać je według parametrów sieci w budynku oraz kabla jaki mamy zamiar w przyszłości do niego podpiąć. Do wyboru mamy wiele produktów, pochodzących od znanych producentów. Największym zainteresowaniem, cieszy się jednak Berker i jego seria B. KWADRAT.

Gniazdo internetowe Berker

Gniazdka firmy Berker to produkty uniwersalne. Możemy użyć je zarówno jako miejsce podłączenia sieci komputerowej lub telefonicznej. W ofercie znajdziemy wersje z wejściami pojedynczymi jak i podwójnymi. Uniwersalne gniazdo internetowe takie jak Berker B. KWADRAT nadaje się do podłączenia wtyczek ISDN oraz dużych RJ-45, czy mniejszych RJ-11 i RJ-12. Jest to jedno z bardziej uniwersalnych i popularnych gniazdek. Podwójne wejście umożliwia podpięcie obok komputera, także dodatkowe urządzenie, na przykład konsole. Berker B. KWADRAT posiada certyfikat bezpieczeństwa IP 20. Poza tym słynie z trwałości i bezawaryjnej pracy.

Estetyka w każdym szczególe

Często chowamy nieestetyczne kontakty elektryczne za jakimiś ładniejszymi przedmiotami. Gniazdo internetowe natomiast, nie musi wyglądać jak kawałek białego plastiku, niepasujący do reszty elementów wystroju. Gniazdka Berker B. KWADRAT pasują do więcej niż jednej obudowy. Wybór jest bardzo interesujący dla osób, które dbają o każdy szczegół w swoim mieszkaniu. Pasują do nich nie tylko klasyczne ramki, ale także te z serii B3 i B7. Wersje te cechują się bardzo wysoką estetyką.

B3 to seria oparta o ciemniejsze barwy. Dominuje tu szarość i czerń. Delikatny matowy połysk uzyskany jest dzięki użyciu specjalnie przygotowanego aluminium. B7 natomiast to gniazda internetowe, które przypadną do gustu nawet osobom o najbardziej wymagających gustach. Szkło w kolorze białym sprawi, że gniazdka będą sprawiały wrażenie dopracowanego elementu wyposażenia oraz wykończenia wnętrza. Nadadzą się doskonale do eleganckich gabinetów, sal wykładowych oraz pomieszczeń prywatnych utrzymanych zarówno w nowoczesnym jak i klasycznym stylu.