Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
żaluzje fasadowe
dom

Czy warto mieć w swoim domu żaluzje fasadowe zewnętrzne?

Żaluzje fasadowe zewnętrzne są nowoczesnym rozwiązaniem idealnie komponującym się z modernistycznymi domami. Z roku na rok są coraz popularniejsze nie tylko ze względu na ich design, ale także funkcje, jakie pełnią. Ich głównym zadaniem jest ochrona domu przed promieniowaniem świetlnym oraz włamaniem. Wysokiej jakości żaluzje Poznań możecie zamówić na oknario.pl.

Żaluzje typu fasadowego – zastosowanie

Żaluzje typu fasadowego kiedyś montowano wyłącznie na budynkach użyteczności publicznej. Z czasem zaczęto je zakładać na prywatne domy. Idealnie pasują do domów, gdzie okna swoją wysokością sięgają do ziemi. Żaluzje sprawiają, że domownicy czują się pewniej i bezpieczniej zwłaszcza po zmroku. Bardzo często można je zobaczyć na oknach biurowców. Żaluzje Poznań doskonale chronią budynek przed nadmiernym nasłonecznieniem, uszkodzeniem i ubrudzeniem szyb. Wspaniale wpisują się w krajobraz nowoczesnej architektury zabudowy domów.

Różnorodność wyboru

Żaluzje w sklepie okanrio.pl dostępne są w aż ośmiu modnych kolorach. Miłośnicy minimalizmu w asortymencie znajdą kolory bieli srebra, antracytu i oliwki. Stylowo dopełniają architekturę i styl domu. Jakie są właściwości żaluzji fasadowych? Przede wszystkim chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenia. Świetnie zatrzymują dźwięki i tłumią hałas. Stanowią dodatkową ochronę domu przed włamaniem. Pięknie prezentują się na fasadzie domu, oknach i powierzchniach przeszkolonych, a więc pełnią funkcję dekoracyjną. Żaluzje nie są kosztowną inwestycją. Firma oferuje adekwatną cenę do jakości. Żaluzje fasadowe powstały z wysokiej jakości materiałów. Każdy klient otrzymuje gwarancję jakości i możliwość długiego eksploatowania. To nowoczesne technologie stworzone po to, aby zwiększyć komfort domowników. Należy podkreślić, że produkty ze sklepu oknario.pl są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Przede wszystkim na mróz oraz słońce. Firma produkuje dwa typy żaluzji z profilem lameli typu C oraz z profilem żaluzji typy Z.