Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
Profesjonalny garaż podstawą bezpieczeństwa
inne

Profesjonalny garaż podstawą bezpieczeństwa

Do czego przeznaczone są garaże blaszane? Małopolska województwem chętnie inwestującym w to rozwiązanie

Profesjonalne garaże blaszane to gwarancja bezpieczeństwa dla wszelkiego rodzaju pojazdów oraz miejsce, w którym można przechowywać wiele przedmiotów. Mieszkańcy Małopolski korzystają z wysokiej jakości konstrukcji z blachy ocynkowanej lub akrylowej. To właśnie te materiały zapewniają trwałość oraz estetyczny wygląd. Często w ofercie znajdują się także imitujące drewno garaże blaszane. Małopolska jest jednym z pierwszych województw, w którym z takiego rozwiązania skorzystało kilkuset mieszkańców.

Konstrukcja garażu blaszanego

Standardowo wykonuje się garaże za pomocą kątowników zimnogiętych, które zostały pomalowane farbą podkładową. Na całość konstrukcji nitowana jest blacha trapezowa ocynkowana lub akrylowa. Kolor według palety RAL może wybrać indywidualnie klient. Wszystkie gotowe elementy są skręcane ze sobą za pomocą śrub, dzięki czemu tworzy się trwała konstrukcja. W etapie końcowym budowy garażu blaszanego przykręcany jest dach, standardowo ze spadem w tył.

Ekonomiczne i racjonalne rozwiązanie

Mieszkańcy Małopolski decydują się na postawienie garażu blaszanego, gdyż to trwałe i mało kosztowne rozwiązanie. Firmy zajmujące się tą usługą zapewniają wieloletnią funkcjonalność takiej konstrukcji. Bezpieczeństwo gwarantowane poprzez stosowanie najwyższej jakości materiałów do ich budowy. Dostęp do standardowego garażu blaszanego można zabezpieczyć za pomocą kłódki.