Z miłości do wnętrz i ogrodów

wszystko o Twoim domu i ogrodzie
SBU Poznań
wnętrza

SBU Poznań

Dlaczego Poznań?

Poznań jest miastem szczególnym. Mówi się, że poznaniacy mają gospodarność i przedsiębiorczość we krwi. Być może to jeden z powodów, dla których lokalna gospodarka zawsze nieźle sobie radziła, nawet gdy sytuacja ekonomiczna kraju pozostawiała wiele do życzenia. Oczywiście nie bez znaczenia jest też lokalizacja – Poznań jest mniej więcej w połowie drogi między dwoma europejskimi stolicami: naszą Warszawą oraz niemieckim Berlinem. Stosunkowo niezłe możliwości dojazdu w oba te miejsca oraz generalnie bliskość granicy są nie bez znaczenia dla producentów i dystrybutorów nastawionych nie tylko na współpracę z podmiotami krajowymi, ale i zagranicznymi.

Poza tym Poznań jest uroczym miastem, a jego mieszkańcy szczycą się profesjonalnym podejściem do obowiązków zawodowych, co bardzo ułatwia wszelką działalność biznesową. Dodatkowo często są życzliwi i zazwyczaj nie aż tak skąpi, jak głosi fama. 😉

Wszystko to składa się na obraz miejsca, w którym warto zakładać firmę i robić interesy.

SBU Poznań

SBU, czyli Small Business Units to nowoczesne rozwiązanie konstrukcyjno-logistyczne opierające się na połączeniu części biurowej z niewielkim magazynem lub strefą produkcyjną. Jest to idealne rozwiązanie dla niedużych firm, które jeszcze nie wypłynęły na szerokie wody biznesu, ale których potrzeby, ze względu na produkcję własną bądź działalność dystrybucyjną, nie ograniczają się do posiadania kilku pomieszczeń biurowych.

Zakup bądź wynajem dużej nieruchomości bądź gotowej powierzchni magazynowej i produkcyjnej wiąże się na ogół z dużymi kosztami oraz niedogodnościami natury logistycznej. Dlatego, póki wzrost produkcji czy dystrybucji nie wymuszają na nas takiego posunięcia, warto pomyśleć o rozwiązaniu, jakim są SBU. Poznań, podobnie jak inne duże miasta, oferuje SBU o różnych powierzchniach i w różnych lokalizacjach. Ze względu na swoje niewątpliwe zalety i zapotrzebowanie na rynku na tego typu rozwiązania, cieszą się one rosnącą popularnością. Zwłaszcza, że jednym z ich atutów jest zazwyczaj bardzo dobra lokalizacja (blisko centrum, w przeciwieństwie do tradycyjnych magazynów wielkopowierzchniowych usytuowanych na obrzeżach lub poza miastem) i dogodny dostęp do transportu miejskiego oraz ważnych arterii komunikacyjnych.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta, gdzie będą Państwo mogli zasięgnąć bardziej szczegółowych informacji o oferowanych przez nas SBU Poznań.